Hakkımızda

ÇUMRAFISILTI EMLAK

ÇUMRAFISILTI

Çumra Fısıltı 2012 yılında sosyal medya sayfası olarak kurulmuştur. Yayın hayatımıza https://www.facebook.com/cumra.fisilti adresinden başlayıp, Çumra ile ilgili gelişmeleri, yerel ve genel bazda güncel konuları Çumra’lı hemşerilerimizle paylaşmaya başladık. Sayfa da güncel haberleri paylaşırken aynı zamanda takipçilerimizden gelen talepleri, Çumra’lıya ulaşmak amacıyla gönderdikleri ilanlara da yer verdik. Ekibimizde 10’dan fazla yetkili güncel konuları ve gelişmeleri hemşerilerimizle paylaşmaya devam ediyor. Bugün itibariyle 34 binden fazla takipçisi olan sayfamıza yogun olarak “Eve ihtiyacım var paylaşırmısınız”, “Evim satılık paylaşırmısınız”, “Kiracı arıyorum” gibi gönderilerin paylaşılması talebi geldiği için, bu konuda daha net bir çözüm üretebilmek niyetiyle Fısıltı Emlak Ofisini kurduk. Böylece hem Alıcı ile satıcının birbirine ulaşmasını hızlı ve güven içerisinde sağlamayı, hemde sosyal medyanın yönetimini ve takibini daha profesyonel ve aktif bir şekilde yapmayı hedefledik. Hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyor ve Çumra’lı hemşerilerimizin gayrimenkul ihtiyaçlarına çözüm üretirken aynı zamanda Çumra ile ilgili her önemli gelişmeyi de en hızlı şekilde siz değerli takipçilerimize ulaştırıyoruz.

Çumra’nın kalkınması, Çumra’lı ihtiyaç sahiplerinin sorunlarının çözülmesi, Çumra dışından gelen ve yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımızın problemlerini giderilmesine yönelik girişimlerimizde yönetimimizle birlikte hareket eden sayfa takipçilerimize de destekleri için buradan ayrıca teşekkür ediyoruz.

Sayfayı kurduğumuz ilk günkü heyecanımızı, son yaptığımız paylaşımlarımızda hala taşıyoruz. Haber değeri olan, hemşerilerimizle paylaşılmasını uygun gördüğünüz gönderileri özel mesaj yoluyla bize ulaştırmanız durumunda sayfa da yayınlayıp tüm Çumra’ya ulaşmasını sağlamaktan mutluluk duyarız.

Çumra Fısıltı, sadece emlak veya haber sayfası değil aynı zamanda etkinlik sayfasıdır. Çumra’lıların kaynaşmasını, birlik olmasını, birlikte hareket etmenin beraberinde getirdiği başarının Çumra’mıza yaramasını da hedefler.

Emlak ve gayrimenkul çözümleri dışında sosyal bir projeyi de beraberinde devam ettirdiğimizin bilincindeyiz ve Emlak konusundaki taleplerinizi çözerken devam ettirdiğimiz projenin bilincinde olarak hassasiyetle hareket edeceğimizi bilmenizi istiyoruz. Emlak ile ilgili destek almak için 0546 447 4111 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.


Güveniliriz

Güvenilir bir firmayız. Bunun sebebi hem helal kazanç elde etmek için titizlikle mücadele ediyoruz, hem de göz önünde olan sosyal bir projeyi de yönettiğimiz için işimizi düzgün yapmalıyız.

Tüm Çumraya Ulaşıyoruz

Çumra Fısıltı, emlak firması olmasının yanısıra aynı zamanda Çumra'nın en aktif sosyal medya sayfasıdır. İlanlarımız tüm Çumralıya ulaşır böylece hem emlak arayan, hem de emlağını satan hızlı bir şekilde aradığı çözüme ulaşır.

Hızlı Çözüm Üretiyoruz

Ekibimizde 10'dan fazla çalışkan ve dürüst yol arkadaşı yer alıyor. İhtiyacınız her ne ise hızlıca çözüme kavuşturmak için harekete geçip, üzerimize düşeni yapıyoruz.
ÇUMRA DA OLUP BİTENE GÖZ ATIN

Tüm çumrada olup biten herşeyden anında haberdar olmak için sosyal medyadan takip edin.